O mnie

Z natury idealistka, z głęboko zakorzenionym poczuciem sprawiedliwości.
Kocham piękno, przyrodę, wolność …

Fascynuje mnie głęboka mądrość tkwiąca w naturze która onieśmiela swoją prostotą
Miłość do książek i „zachłanność” na wiedzę towarzyszą mi od zawsze
Marzę o świecie idealnym pozbawionym zakłamania, nienawiści, manipulacji, chamstwa, wyrachowania, o ludziach wzajemnie życzliwych, pełnych miłości i akceptacji.

Postanowiłam stworzyć miejsce w którym spełnię swoje marzenia oraz zaspokoję potrzebę dzielenia się wiedzą która może okazać się praktyczna również dla innych …

Pragnę aby świadomość rozświetlała drogę każdego człowieka czyniąc ją pełniejszą, wartościową pozbawioną lęku i w pełni zrównoważoną.
Wszystkie informacje które umieszczam na blogu są wyszukane w książkach napisanych przez lekarzy, zielarzy, biochemików, lekarzy TMC itp
Korzystam z wiarygodnych źródeł informacji.
Znajdziesz u mnie informacje na temat prostych, tanich i skutecznych sposobów na pielęgnację zdrowia i urody, dowiesz się o wspaniałych właściwościach ziół, znajdziesz dobre sposoby na zaspokojenie tęsknot i potrzeb duszy oraz receptury na domowe mikstury do zastosowania na wszystko.

Moją ogromną pasją i miłością życia jest ogród i obcowanie z naturą. Chwile spędzone na łonie natury pomagają mi złapać równowagę pomiędzy obowiązkami. Postanowiłam podzielić się z Wami również tą ważną cząstką mojego świata, a może ktoś z Was akurat zarazi się tą pasją ?

Zapraszam Cię do mnie, może znajdziesz tutaj coś dla siebie … a mnie wówczas będzie bardzo miło.